czwartek, 19 września 2013

Day 5.

Hejkaa!
Jest dzień piąty, a tematem tego dnia to "your way to work". Myślałam trochę jakie zdjęcie dodać, ale w końcu postawiłam na coś w tym stylu :D :


To zdjęcie chyba mówi samo za siebie i nie muszę już nic więcej dopisywać :) 
+ coś z innej beczki... Ostatnio nic ciekawego się w szkole nie dzieje. Dostałam już kilka ocen i muszę przyznać, że są całkiem niezłe :) Dzisiaj jest wywiadówka. Jest to jedyna wywiadówka w roku przez którą nie trzeba się denerwować, każdy chyba wie dlaczego... To było na tyle z aktualności :P Wiem, że trochę krótki ten pościk, ale ostatnio jakoś tak brak mi tematów i właśnie dlatego rozpoczęłam photo challenge :)
Do kolejnego posta,
PA :)

6 komentarzy:

 1. Robisz świetne zdjęcia :)
  horanek-horanek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja bym się już denerwowała, bo mam takie słabe oceny :P okropnie zaczęłam ten rok :D

  Mam do Ciebie ogromną prośbę :). Czy mogłabyś kliknąć w banner Sheinside po prawej stronie na moim blogu?? Bardzo mi na tym zależy :). Postaram się jakoś odwdzięczyć :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahaha, dobre zdjęcie!:) Widzę, że postawiłaś na tą mniej wygodną formę podróżowania do szkoły, niż nasz Merci i Aventura w tle...?:):)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny blog! zapraszam do mnie szkicowaniemiki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny blog! zapraszam do mnie szkicowaniemiki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super blog .
  http://agataagata-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zawsze gdy jakiś się pojawi, wywołuje uśmiech na mojej twarzy, a jeżeli mnie zaobserwujesz wzbogacisz świat o jedną szczęśliwszą osobę- mnie ;)