wtorek, 14 maja 2013

Poznajcie moje przyjaciółki


Hejj!
 Dawno już nie pisałam, więc dzisiaj może coś dłuższego... Na początek może trochę o ostatnich dniach. Tak naprawdę to nic ciekawego się nie działo- szkoła, szkoła, szkoła... w jeden dzień przyjechała Oliwia z Milionem KLIK  i z rodzicami, a w inny babcia z dziadziem, na grilla, a w jeszcze innym dniu byłam u dentysty (nie miła sprawa). Wszystko tak jakoś leciało, że nie miałam czasu napisać posta.

 OK, no to teraz przejdę do tematu notki- "Poznajcie moje przyjaciółki". 
Jedną z moich najlepszych przyjaciółek jest ww. Oliwia. <3 To ta z którą byłam na Węgrzech. Znamy się około 6 lat, a to dlatego, że nasze mamy pracują razem. Niestety nie chodzimy razem do klasy.
Oliwka lubi piłkę nożną i tak jak ja pisze świetnego bloga. (link wyżej)


 Moją najlepszą przyjaciółką jest również Ola znana pod pseudonimem Trolllcia ;) Znamy się około 8 lat- tyle ile trwa nasza przyjaźń, a zaczęłyśmy ją w przedszkolu. Ola lubi tańczyć i śpiewać. Siedzimy razem w ławce i praktycznie każdy wolny czas spędzamy razem.


 Na pewno w paru postach wspomnę coś o innych przyjaciółkach, a jak na razie to tyle o nich. W związku, że miałam o czym pisać, to malutkie szkolenie przełożone zostaje na kolejny post ;) Co tam u Was? Komentujcie!
 Pa pa :*


3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pościk i śliczne zdjęcia przyjaciółek. Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Współczuję dentysty, też nie lubię do tego specjalisty zaglądać... -.- Śliczne zdjęcia i fajnie, że masz okazję pochwalić się przyjaciółkami. :)) Zapraszam do mnie na nowy wpis!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zawsze gdy jakiś się pojawi, wywołuje uśmiech na mojej twarzy, a jeżeli mnie zaobserwujesz wzbogacisz świat o jedną szczęśliwszą osobę- mnie ;)