niedziela, 2 czerwca 2013

Nadrabiam zaległości ;P

Hejka!
Długo już nie pisałam, bo aż tydzień temu, więc dzisiaj coś dłuższego... Wycieczka o której wspominałam w poprzednim poście była bardzo udana nie biorąc pod uwagę faktu, że trochę padało przez cały czas. Niestety brzydka pogoda zniechęcała mnie do robienia jakichkolwiek zdjęć. A oto dowód, że nie było cudownie:


Był rejs statkiem po Wiśle, na którym wyglądaliśmy wszyscy mniej więcej tak:


Mimo wszystko było bardzo fajnie ;)
Kolejny dzień- wtorek to lekcje w szkole i nic więcej ciekawego, ale w środę działo się już trochę więcej... Cała moja klasa wraz z wychowawczynią i panią od przyrody poszliśmy do szkoły nr 7 na turniej matematyczno-przyrodniczy. Oczywiście nie wszyscy rozwiązywali zadania. Osiem osób było do tego wyznaczonych, a reszta była kibicami (między innymi ja) po drugiej stronie sali. Zabawa była świetna. Kibice musieli narysować jakąś postać z owoców, wymyślić mu imię i historyjkę. Wymyśliliśmy Frutka Prostokątnego:


   Każda szkoła uczestnicząca w konkursie (sami kibice) musieli przygotować część artystyczną, a mianowicie mini playback. My zrobiliśmy piosenkę LemON- Napraw. 2 dziewczyny na "grały" na gitarach, 2 tańczyły, a ja byłam wokalistką a raczej wokalistą ;P Było na prawdę fajnie!
    Reszta tygodnia to nic ciekawego... Boże ciało, wolny i nudny piątek, zwykła sobota i niedziela z pysznym obiadkiem z grilla:


   Tak minął mi cały tydzień ;) A co u Was? Wydarzyło się coś ciekawego?
Do następnego posta,
PA ;*

3 komentarze:

 1. oo ! Nawet mnie złapało na zdjęciach. Na wycieczce i turnieju było bardzo fajniee ;)
  Bardzo ciekawy post. Czekam na kolejne.

  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Tzw. "tydzień w pigułce" :) Bardzo ładnie i ciekawie. A niedzielny obiad- potwierdzam, niebo w paszczyku:) Był wyśmienity!

  OdpowiedzUsuń
 3. O.o ! Złapało mnie jak coś gadałam :( xD Żartuje fajny post :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zawsze gdy jakiś się pojawi, wywołuje uśmiech na mojej twarzy, a jeżeli mnie zaobserwujesz wzbogacisz świat o jedną szczęśliwszą osobę- mnie ;)