niedziela, 17 listopada 2013

Day. 12 + urodzinki :D

Hejkaa!
Znowu się nazbierały zaległości, ale postaram się nadrobić wszystko i wpadać częściej...
Mamy dzień 12- "Trees". Zdjęć drzew mam naprawdę dużoo, ale postaram się wybrać tylko kilka...

 


I na koniec Martynka :>


  A teraz druga część tytułu posta: 13 listopada obchodziłam swoje 13-te urodziny, dlatego wczoraj były u mnie koleżanki- Ola, Oliwcia i Zuzia :> Było naprawdę fajnie! Od kiedy dziewczyny przyszły od razu słychać było tylko śmiech :D Tańczyłyśmy trochę na xBoxie:   Trochę później poszłyśmy na podwórko. Ola miała ze sobą takie fajne świecące balony. Zdjęcia na polu robione były Oliwii aparatem, ale raczej przeze mnie: 


   Później, jak wróciłyśmy do domu była kontynuacja głupawki :D Cały czas leżałyśmy na podłodze i śmiałyśmy się nawzajem ze swojego śmiechu :P 

     Moim zdaniem było bardzo fajnie, co chyba widać po zdjęciach :D 
Dziękuję dziewczynom za życzenia i mile spędzony czas <3
Do kolejnego posta,
PA :*
5 komentarzy:

 1. Jakie ładne drzewka!
  Impreza była czadowa! W czwórkę bawiłyśmy się najlepiej ;D Mam nadzieję, że ta ramka ze zdjęciem Ci się spodobała. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Morświnku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się szczególnie to drugie zdjęcie z drzewem, a trzecie...czyżby Chorwacja?:)
  Co do imprezy urodzinowej, potwierdzam- nieograniczone śmiechy i głupawki od pierwszych minut spotkania, śmieszne było wszystko- od tańców i zabaw po rukolę na pizzy...hmm...

  OdpowiedzUsuń
 3. x-boks zawsze spoko :D


  WEJDŹ , OBSERWUJ , KOMENTUJ !
  http://dusia-dusiaa.blogspot.com/


  KOMENTUJ , OBSERWUJ !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Zostawiłaś kiedyś na moim blogu linka do swojego więc nominowałam Cię do nagrody Liebster Blog Award ;) Szczegóły u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zawsze gdy jakiś się pojawi, wywołuje uśmiech na mojej twarzy, a jeżeli mnie zaobserwujesz wzbogacisz świat o jedną szczęśliwszą osobę- mnie ;)